Infolinia Nazwa.pl nadal najgorszą infolinią techniczną w Polsce !!!

Infolinia Nazwa.pl nadal najgorszą infolinią techniczną w Polsce !!!

Firma Nazwa.pl, jest głucha na krytykę..


Pomimo, że zatrudnianie na infolinii technicznej, osób bez wiedzy technicznej [informatyka, programistyka – internet, hosting] i bez wykształcenia technicznego [informatyka, programistyka], jest mówiąc wprost .. zwykłym oszukiwaniem klientów, firma Nazwa.pl, nadal na swojej infolinii “technicznej”, zatrudnia jakieś przypadkowe osoby.

Pracownicy firmy Nazwa.pl, nie potrafią odpowiedzieć na najprostsze nawet pytania techniczne dotyczące usług.. Pracownicy firmy Nazwa.pl, przyznają, że nie mają żadnego wykształcenia technicznego i że mają jedynie .. kilkugodzinne szkolenie.

Można też zauważyć, że nikt nie sprawdza ich wiedzy technicznej i że obsługują klientów nieprzygotowani [siedzą na infolinii technicznej .. bez wiedzy technicznej] .

Wprowadzają klientów w błąd i w efekcie oszukują klientów.. !! Nie ma w firmie Nazwa.pl ani najniższych cen, ani dobrych usług, ani uczciwych promocji, ani fachowej obsługi !!! Stracisz w tej firmie czas, nerwy i pieniądze.. !!! Omijajcie firmę Nazwa.pl, z daleka… !!! Ta firma nie jest warta, by cokolwiek w niej kupić.. !!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Powrót na górę