e-konsument.pl

E-konsument.pl, to serwis konsumencki zajmujący sę tematyką konsumencką e-usług czyli usług elektronicznych (cyfrowych) w tym mediów [telewizja, internet, radio] i ochroną praw konsumenta w tym zakresie.


Często firmy zajmujące się sprzedażą takich usług wykorzystują brak wiedzy i brak doświadczenia konsumentów a także wykorzystują permanentny stan bezprawia w urzędach na terenie Polski. Bezprawie to polska tradycja – zresztą od setek lat taka tradycja w Polsce ma miejsce.

Dziś w czasach ery cyfrowej nadal jest bardzo cieżko i trudno walczyć o swoje prawa konsumenta [i nie tylko o prawa konsumenta]. Każdy kto próbował walczyć o swoje prawa i prosił urzędy o pomoc, wie jak reagują urzędy.

To tradycja w Polsce, że urzędnik nie zajmuje się swoimi obowiązkami i że nie chroni obywateli. To nie jest w Polsce stan nowy – ani, to że firmy oszukują klientów ani to że polscy urzędnicy nic nie robią by chronić obywateli.

Chcemy więc pomagać konsumentom, informować o firmach oszukujących i krzywdzących konsumentów i edukować jak walczyć o swoje prawa klienta, prawa konsumenta w zakresie e-usług – usług elektronicznych – usług cyfrowych..

Zobacz też - Polecamy !!

 


Powrót na górę