Spis powszechny 2021, czyli skuteczny sposób na pozbycie się rachmistrza … !!

Polska to kraj gdzie w jakiś przedziwny i niezrozumiały sposób traktuje się swoich obywateli [Polaków]. Polak w Polsce, to pod każdym względem jakby podgatunek człowieka i w widoczny sposób Polak w Polsce, to jakaś podrasa człowieka [człowiek niższej rasy]. Myślę, że każdy świadomy rozumny Polak, wie o czym mówię. Polak .. [zwykły “statystyczny” obywatel] tak już tradycyjnie nie ma żadnych praw [prawa ma tylko teoretycznie]..

Popisy bezprawia i popisy złego traktowania swoich obywateli, widać przy każdej okazji .. a okazja kolejna, to Spis Powszechny 2021 !!!

We wszelkich publikacjach słyszymy o nowych piramidalnych obowiązkach.. Polaka [czyli nas – zwykłego Jana Kowalskiego]. Jeśli “obowiązki”, to oczywiście muszą też być horendalne surowe jak za Hitlera.. kary !!


Słyszymy jak zostaniemy ukarani, gdy nie znajdziemy czasu na wizytę tak zwanego rachmistrza spisowego.. Lub słyszymy jak zostaniemy ukarani, gdy odmówimy podania swoich danych – gdy zadzwoni tak zwany Rachmistrz Spisowy..

Przypomnijmy, że tak zwany Rachmistrz Spisowy nie jest nawet urzędnikiem a jedynie jakąś przypadkową osobą zatrudnioną na coś jakby umowę zlecenie.. z wątpliwą wiarygodnością i z wątpliwym prawem, by znać nasze wrażliwe dane osobiste..

To kolejny przykład gdy przypadkowym osobom bez jakiejkolwiek wiarygodności i bez jakiejkolwiek znajomości, Polskie Państwo daje tak ogromne uprawnienia.. Można by zrozumieć, gdyby to był urzędnik z wieloletnim stażem wielokrotnie sprawdzany [realnie sprawdzany a nie tylko teoretycznie] przez odpowiednie służby co do wiarygodności i co do przestrzegania tajemnicy co do informacji jakie uzyskał o obywatelu.. Tu jednak zatrudniane na coś w formie umowy zlecenia tylko na chwilę, są zupełnie przypadkowe osoby..

Tak zwana “tajemnica spisowa”, to więc tylko znów nasze kolejne teoretyczne prawo.. Nie ma jakiejkolwiek gwaracji, by te przypadkowe osoby dotrzymały tej tajemnicy..

Obywatele straszeni przez Państwo Polskie gigantycznymi horendalnymi karami grzywny za odmowę podania swoich danych tym obcym nam ludziom i nawet nie urzędnikom a tylko przypadkowym pracownikom sezonowym… mają do wyboru albo podać swoje wszystkie dane ryzykując swoje bezpieczeństwo albo zostać ukaranym grzywną. Do tego dochodzi kolejne zagrożenie, bowiem ci tak zwani rachmistrze spisowi mogą nachodzić ludzi w domach… [w czasie epidemi Covid-19 !!!] …


Czyli obcy ludzie – przypadkowe osoby “z łapanki” zatrudniane na chwilę na jakby umowę zlecenie mają niby prawo wejść do naszego domu [w czasie epidemi Covid-19 !!!] i niby my [obywatele] nie możemy się na to niezgodzić – bo grozi kara gigantycznej grzywny .. ???

Do tego dochodzi ryzyko, że zamiast rachmistrza przyjdą oszuści .. oczywiście podając się za rachmistrza.. i nas okradną.. Albo, że rachmistrz przyjdzie po to, by zobaczyć co ktoś ma w domu a po rachmistrzu .. już przyjdą “koledzy rachmistrza”…

 

Co nam pozostaje ??? Jedyne wyjście, to nie być obecnym w domu do końca spisu powszechnego a numery telefonów rachmistrza czyli numer 22 828 88 88 i numer 22 279 99 99, dodać w naszym telefonie do numerów telefonów odrzucanych.. To jedyny skuteczny sposób ..

 

Wtedy jedynie możemy “spać spokojnie” i nie być przerażonym i nie czuć się zagrożonym, kolejnym pomysłem naszych “uzdolnionych” .. ministrów, premierów, prezesów..


340 komentarzy do “Spis powszechny 2021, czyli skuteczny sposób na pozbycie się rachmistrza … !!

  1. Pingback: diyala SERCH
  2. Pingback: 918kiss
  3. Pingback: texas frenchies
  4. Pingback: Kampus Ternama
  5. Pingback: cheap cam girls
  6. Pingback: live sex shows
  7. Pingback: live nude chat
  8. Pingback: suicide bombing
  9. Pingback: phim hinh su

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Powrót na górę