Uwaga na niejadalne chrupki dla kota – karma dla kota Coshida z Lidla !!!

Uwaga na niejadalne chrupki dla kota – karma dla kota Coshida z Lidla !!!

Kot po przeczytaniu składu (skład z czego wykonano kocie chrupki – karma dla kota), po przeczytaniu nazwy firmy “Coshida”, po oglądnięciu szaty graficznej opakowania, zdecydował, że chrupek “Coshida” z Lidla (karmy dla kota), jadł nie będzie …
a tak poważnie to .. oczywiście kot nic nie przeczyta, bo czytać nie umie, .. nazwa firmy “Coshida” dla kota niepiśmiennego też jest abstrakcyjnym obrazkiem a szata graficzna opakowania to już dla kota najmniej ważne..

Faktem jest jednak, że kot nie zjadł ani jednej chrupki co wskazuje na to że chrupki dla kota “Coshida” z Lidla, są niejadalne.


Przy próbie zwrócenia chrupek w sklepie sieci Lidl, pracownik sklepu nawet odmówił czynności reklamacyjnych (co jest również naruszeniem prawa). Pracownik zaproponował, by chrupki wyrzucić lub dać komuś. Trudno nawet komentować tak bezczelne zachowanie pracowników sieci sklepów Lidl. Pracownik powinien oddać pieniądze za wadliwy towar i przeprosić. Chrupki dla kota muszą być dla kota jadalne i “apetyczne”. Sprzedawanie towaru przeznaczonego do spożycia, który do spożycia się nie nadaje to zwykłe oszukiwanie klientów. Takiego towaru się nie powinno sprzedawać a taki towar, sklep powinien zwracać producentowi. Lidl jednak uważa, że to w porządku. Zamiast jedzenia dla kota mamy więc coś bezwartościowego – co mamy wyrzucić (według pracownika sklepu Lidl). Nie możemy nawet złożyć reklamacji, bo pracownik albo nie wie, że ma obowiązek spisać protokół lub może też oczywiście rozpatrzyć reklamację od ręki (jeśli będzie to na korzyść klienta) albo mu się nie chce tego robić a nadzoru nad pracownikami w sklepach Lidl w tym zakresie nie ma..

A kot nie ma co jeść..

Sklep Lidl kolejny raz bezczelnie oszukuje klientów i bezczelnie okrada klientów…
Sklep Lidl sprzedaje kolejny raz produkt, który się nie nadaje do jedzenia i można go jedynie wyrzucić do śmieci..

Nie dajcie się oszukać Lidl’owi !!! Nie kupujcie tych chrupek dla kota – karmy dla kota z Lidla !!


190 komentarzy do “Uwaga na niejadalne chrupki dla kota – karma dla kota Coshida z Lidla !!!

  1. Pingback: auto swiper
  2. Pingback: about us
  3. Pingback: visit site
  4. Pingback: Buy Guns In usa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Powrót na górę