Wirtualna Polska – O2.PL / WP.PL – czyli najgorsza poczta email w Polsce !!

Wirtualna Polska – O2.PL / WP.PL – czyli najgorsza poczta email w Polsce !!

Poczta o2.pl czyli poczta Wirtualna Polska [wp.pl], to obecnie najgorsza usługa poczty elektronicznej [internetowej] email, w Polsce.. !!!

Poczta elektroniczna email, to usługa. Wirtualna Polska S.A., świadczy usługi poczty elektronicznej email. Niestety Wirtualna Polska S.A., świadczy te usługi w sposób skrajnie nieuczciwy i nierzetelny, działając w ten sposób na szkodę klientów – konsumentów.

Jak działa poczta.o2.pl/wp.pl .. ??
Czy poczta elektroniczna email poczta.o2.pl/wp.pl to usługa ??
Czy to usługa “bezpłatna” ??

Firma taka – Wirtualna Polska S.A. – musi więc przestrzegać zasad wykonywania usług czyli wykonywać usługi, rzetelnie, uczciwie, profesjonalnie. Żadna z tych zasad nie jest przestrzegana przez firmę Wirtualna Polska S.A. . Usługa nie jest wykonywana ani rzetelnie [o tym poniżej], ani uczciwie [o tym też poniżej], ani profesjonalnie [o tym również poniżej].

Wiadomości na które czekasz – oferty pracy, korespondencja zawodowa, korespondencja od przyjaciół i znajomych – jest blokowana lub znajduje się w folderze SPAM – firma Wirualna Polska przenosi do tego folderu nasze nie będące SPAMem wiadomości – bez naszej wiedzy i zgody i bez żadnego powodu.. Wiadomości te przecież nie mają ani charakteru SPAMu ani nie mają charakteru masowego ani nie mają charakteru reklam.

Czekamy na ważny list przykładowo w sprawie pracy i firma Wirualna Polska w taki sposób “wykonuje” usługę – list do nas nie dotrze a po jakimś czasie znika bez śladu – bo folder SPAM usunie wiadomość po kilku tygodniach.. W folderze “Odebrane” mamy ogromną ilość SPAMu !!!
Wadliwie skonfigurowane “skanery”, które mają rzekomo blokować SPAM – blokują praktycznie większość ważnych dla nas wiadomości włącznie z na przykład odpowiedziami na ogłoszenia z dużych portali ogłoszeń: Gumtree.pl, polskie-ogłoszenia.pl, 4all.pl i innych.. “Skanery” poczty.o2.pl/wp.pl Wirtualnej Polski S.A.nie blokują żeby było śmieszniej – prawie wcale SPAMU !!! SPAMU mały pełno w skrzynce “Odebrane” !!! Obsługa techniczna poczty.o2.pl/wp.pl albo są to osoby bez żadnych umiejętności albo kompletni idioci albo po prostu nie czują się zobowiązani, by rzetelnie pracować i by w efekcie usługa świadczona przez firmę Wirtualna Polska S.A. – działała rzetelnie i poprawnie. Prawdopodobnie też nikt realnie nie nadzoruje ani działania usług ani pracowników w firmie Wirtualna Polska S.A. . Prezesi, dyrektorzy, kierownicy – “mają się dobrze” – nie realizując swojego obowiązku nadzoru nad usługami i nie realizując swojego obowiązku nadzoru nad pracownikami. Klientów, mówiąc wprost, nie szanują  !!!


Usługa poczty elektronicznej w firmie Wirtualna Polska S.A. nie jest bezpłatna !! Pracownicy firmy Wirtualna Polska S.A. przy każdej okazji bezczelnie próbują wmawiać naiwnym klientom, że usługa jest rzekomo bezpłatna !!! Usługa jest płatna [!!!] – usługa jest opłacana poprzez otrzymywanie wiadomości z reklamami (wyrażenie zgody na otrzymywanie reklam) –  firma Wirtualna Polska S.A. zarabia grube miliony na reklamach – które przesyła na naszą skrzynkę poczty elektronicznej email..
Według pracowników firmy Wirtualna Polska, konto poczty elektronicznej email jest tyko po to, by codziennie otrzymywać po kilkanaście spamowych wiadomości reklamowych z o2.pl/wp.pl [około 12 lub więcej wiadomości spamowych reklamowych dziennie]..

Wiadomości na które czekamy oczywiście do nas nie docierają bo albo poczta.o2.pl/wp.pl blokuje te wiadomości albo umieszcza te wiadomości w folderze SPAM..

Jest to zwykła bezczelność i oszukiwanie ludzi, bowiem zamiast usługi poczty mamy pocztę – która nas praktycznie tylko spamuje.. Taka ilość reklam dziennie w żaden sposób nie jest uczciwa i jest to zwykłe chamstwo tej firmy.. Licząc tylko po 10 wiadomości reklamowych spamowych z poczty.o2.pl/wp.pl dziennie, rocznie mamy tych wiadomości 3650 sztuk [!!!!!!!].. To gigantyczna ilość i w żaden sposób nie jest to formułowane w umowie ze strony firmy Wirtualna Polska S.A .

Inne firmy w tak zwanych darmowych kontach email, przesyłają tylko po dwie wiadomości [Przykład: poczta.onet.pl – 2 sztuki reklam dziennie] i to pod warunkiem, że odwiedza się swoje konto pocztowe..

By było jeszcze “ciekawiej” wiadomości reklamowe z o2.pl/wp.pl zawierają dodatkowo jakiś wadliwy kod, który powoduje blokowanie działanie programu pocztowego Outlook..


W efekcie trzeba codziennie logować się bezpośrednio na serwer poczty przez stronę www poczta.o2.pl, by usuwać wiadomości reklamowe o2.pl/wp.pl i by dopiero po usunięciu tych wiadomości dało się ściągnąć normalnie pocztę.

Przy próbie zgłoszenia obsłudze wirtualnej Polski, tego wadliwego działania poczty – wadliwych wiadomości reklamowych z o2.pl/wp.pl – otrzymujemy “fachową” odpowiedź, że trzeba sobie “zaktualizować” program czyli w domyśle kupować co kilka miesięcy nowy komputer za kilka tysięcy złotych .. Oczywiście tylko po to, by otrzymywać wiadomości reklamowe z o2.pl/wp.pl .. Według pracowników infolini o2.pl/wp.pl, to nie obsługa poczty.o2.pl/wp.pl powinna usunąć błędy w wiadomościach tylko milion użytkowników powinien sobie radzić z błedami czyli “zaktualizować” program/komputer a najlepiej w domyśle – by co pół roku milion użytkowników poczty o2.pl/wp.pl kupował sobie nowy komputer ..

Złe zarządzanie firmą, arogancja pracowników, zwykłe chamstwo, wadliwe usługi to pełnia obrazu usług poczty elektronicznej email firmy Wirtualna Polska S.A. ..

To najgorsza firma na polskim rynku – z sektora usług poczty elektronicznej email !!! Nie polecamy usług firmy Wirtualna Polska S.A. !!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Powrót na górę