“Lidlowe ceny czyli niskie ceny” – ochydna kłamliwa reklama Lidla czy tylko czarny humor dyrektorów Lidla

“Lidlowe ceny czyli niskie ceny” – ochydna kłamliwa reklama Lidla czy tylko czarny humor dyrektorów Lidla

W każdej reklamie sieci sklepów Lidl w Polsce, słyszymy formułkę “lidlowe ceny czyli niske ceny”. Po wejściu do sklepu Lidl, jednak nie możemy znaleźć tych “niskich lidlowych cen”. Co jest w tych “lidlowych cenach” ? Sprzedaż jabłek przez jeden dzień w okresie 2-3 miesięcy, po około 2 złote czyli jak zgadujemy w cenie o 300 % większej niż Lidl te jabłka kupił, to są te “lidlowe ceny” ? Zaczynamy się zastanawiać, że może te reklamy Lidla dotyczą innego kraju. Może na terenie Niemiec, w sieci sklepów Lidl, są niskie ceny. W Polsce takich “lidlowych niskich cen” nie widać.

W sklepach Lidl w Polsce, zwykłego obywatela czyli zwykłego klienta, na większość towarów nie stać. Towary spożywcze w sklepach Lidl w Polsce można podzielić na dwie grupy. Towary w takich samych identycznych co do nawet 1 grosza cenach jak w innych sklepach – Lidl ma identyczne ceny jak Biedronka, Carrefour, Mila [Delikatesy Centrum] i towary w bardzo wysokich cenach – prawdopodobnie najwyższych w Polsce.

Bardzo duża grupa towarów, ma nie dość, że identyczne co do 1 grosza ceny, to jeszcze takie same “promocje” na te same towary (spożywcze), są dokładnie w te same dni co w sklepach Biedronka.


Łatwo to sprawdzić w miejscach gdzie sklep Lidl jest przy sklepie Biedronka i Mila[Delikatesy Centrum].

Inne towary mają ceny “pewexowskie” czy poza możliwościami zwykłego obywatela. Zwykły obywatel nie może tych towarów kupić, bo poprostu go nie stać. Ciekawostką jest, że sklepy Lidl, nawet produkty spożywcze stare przecenione, mają drożej niż porównywalne produkty w innych sklepach.

Sklepy Lidl, swoją kłamliwą ochydną propagandą w Polsce, nie zmienią swojej opini sklepów bardzo drogich. Po prostu zwykły klient, wie ile ma pieniędzy w porfelu i wie, że go po prostu nie stać na “lidlowe ceny”.. do tego zwykły klient wie, gdzie może te same towary kupić dużo taniej.

Chyba, że ta formułka, że “lidlowe ceny to niskie ceny”, to tylko taki czarny humor dyrektorów Lidla..


9 komentarzy do ““Lidlowe ceny czyli niskie ceny” – ochydna kłamliwa reklama Lidla czy tylko czarny humor dyrektorów Lidla

  1. Pingback: phim vien tuong
  2. Pingback: read
  3. Pingback: My Homepage
  4. Pingback: 2invective
  5. Pingback: 1enamoured

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Powrót na górę