Keczup Kania z Lidla .. ochydny produkt – bardziej przypomina surowy koncentrat pomidorowy …

Keczup Kania z Lidla .. ochydny produkt – bardziej przypomina surowy koncentrat pomidorowy …

Keczup Kania z Lidla .. ochydny produkt – bardziej przypomina surowy koncentrat pomidorowy … niż keczup.


Keczup Kania z Lidla jest kolejnym przykładem sprzedawanego w Lidlu towaru, który niby ma poprawną datę przydatności do spożycia – czyli według pracowników sklepów Lidl nie podlega reklamacji, a nie nadaje się do spożycia – ze względu na ochydny smak.

Pracownicy sklepu Lidl, pytani co zrobić z takim towarem, który się nie nadaje do spożycia – bo jest niesmaczny – proponują, by taki towar wyrzucić do kosza.. Twierdzą też, że rzekomo “towar jest dobry i smaczny” – jak zresztą w przypadku innych niezdatnych do spożycia produktów ze sklepu Lidl.

Takie produkty powinny wracać do producenta a sklep powinien zwracać pieniądze. Keczup jak i inne produkty spożywcze jest produktem, który musi posiadać walory smakowe a więc użytkowe. Sklep Lidl nie może się zasłaniać tylko datą przydatności. Ocena czy towar się nadaje do spożycia musi być po stronie konsumenta.

To zachowanie sklepu Lidl jest skandaliczne, że zostawia klientów z takimi produktami, odmawia rozpatrzenia reklamacji, odmawia zwrotu pieniędzy !!!

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Powrót na górę