Oszukiwanie klientów przy sprzedaży czekolad “Milka” i “Fin Care” w sklepach Lidl’a !!

Oszukiwanie klientów przy sprzedaży czekolad “Milka” i “Fin Care” w sklepach Lidl’a !!

Ostrzegamy przed kupowaniem czekolad i wyrobów czekoladowych w sklepach Lidl !!

Czekolady z Lidla są bardzo niskiej jakości i mają bardzo wygórowane wysokie ceny.

W naszej ocenie jest to zwykłe oszukiwanie polskich klientów. Co ciekawe ta sama sieć sklepów nie dopuszcza się takich praktyk w Niemczech. Tam czekolady są smaczne i ceny mają bardzo podobny lub nawet niższy poziom niż ceny w sklepach Lidl w Polsce. W tych samych sklepach Lidl w Niemczech, jest też dużo większy wybór czekolad.

Skandaliczne praktyki oszukujące polskich klientów sieci Lidl, to przykładowo sprzedawanie podróbek jako produkty markowe pod marką “Milka” i czekolady sprzedawane pod firmą “Fin Carre”..


Jako czekolady “Milka” sprzedaje się nic nie warte podróby w niczym nie przypomiające prawdziwych czekolad firmy “Milka”. Jedynie podobne jest opakowanie i na czekoladach widnieje logo firmy “Milka”. Jaka jest różnica wie każdy kto zna smak prawdziwych czekolad firmy “Milka”. Czekolady “Milka” sprzedawane w sklepach sieci Lidl w Polsce, są jedynie produktem w opakowaniu podobnym do prawdziwych czekolad firmy “Milka”. Jeśli ktoś nigdy nie próbował prawdziwych czekolad firmy “Milka”, to namawiamy, by kupić czekolady firmy “Milka” za granicą – w Niemczech, w Szwajcarii. Można wtedy dowiedzieć się jak smakuje prawdziwa czekolada firmy “Milka” – zamiast nic nie wartych ochydnych podróbek czekolad firmy “Milka”, sprzedawanych polskim klientom przez sieć sklepów Lidl w Polsce.

Tego typu praktyki powinny być traktowane jako ordynarne oszustwa i pracownicy sieci sklepów Lidl w Polsce, którzy to organizują w sieci sklepów Lidl w Polsce, powinni się wytłumaczyć z takich praktyk przed odpowiednimi urzędami.

Drugi przykład, to czekolady firmy “Fin Carre”,..

Czekolady firmy “Fin Carre”, o smaku najtańszych najgorszych produktów czekoladopodobnych ze starymi zwietrzałymi twardymi jak kamienie orzechami, to produkt rzekomo luksusowy oceniając po sposobie ekspozycji i oceniając po bardzo wysokich cenach tych czekolad.

Czekolady firmy “Fin Carre”, mają przykładowo duży napis informujący, że jest to czekolada z migdałami, a smaku migałow w tej czekoladzie nie ma. Po wnikliwym przeczytaniu opisu z tyłu opakowania napisanego malutkim mikroskopijnym pismem, okazuje się, że czekolada ma tylko jakiś rzekomo dodatek migdałów o nieznanym nawet procencie co do ilości tych migdałów.


Jest to “czekolada” z mielonymi starymi zwietrzałymi orzechami laskowymi. Czekolada tylko w cudzysłowie, bo ta “czekolada” firmy Fin Carre” nie ma smaku czekolady w naszej ocenie. To również produkt w naszej ocenie tylko podobny do czekolad o bardzo wysokiej wygórowanej cenie..

Naszym zdaniem lepiej tych “czekolad” firmowanych logo “Milka” i logo Fin Carre”, nie kupować !!

Szkoda pieniędzy i szkoda nerwów..

Trudno zruzumieć, dlaczego niemiecka sieć sklepów Lidl, tak traktuje polskich klientów. Odpowiadają za to naszym zdaniem Polacy zatrudnieni w sklepach Lidl. Jest to zaplanowana nieuczciwa praktyka mająca na celu nieuczciwe zarabianie na polskich klientach. Mówiąc wprost, to Polacy zatrudnieni na kierowniczych stanowiskach w sieci sklepów Lidl w Polsce, oszukują polskich klientów.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Powrót na górę